Ã–VRIGT / Mattor / Ensi 6434001

nr 643 4001

Ensi

Tidigt 1900-tal, Yomut, 147x153

Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage, skada

Utrop:

2.500 kr

Såld:

4.500 kr

måndag 31 maj 2010
kl 16:00:01

  • Tema